Banky.cz Bankovní poradna zdarma Daně #21378, Potvrzení o podání DP

Potvrzení o podání DP, Daně

10.5.2023 Daně

Dobrý den, kde najdu formulář žádosti o vystavení potvrzení o tom, že na finanční úřad přišlo vyhotovené daňové přiznání?

Dobrý den,

žádný takový formulář neexistuje. Daňové přiznání můžete podat třemi způsoby:

  • elektronicky: potvrzením je elektronický záznam o odeslání DP
  • osobně: v podatelně si necháte dát razítko na kopii DP
  • poštou: od pošty obdržíte potvrzení o doručení zásilky příjemci