Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #10247, Proč mi nikdo nechce půjčit?

Jak se vyhnout spirále nebankovních půjček a získat finanční stabilitu?

Nejlevnější půjčka od Zonky
28.5.2020 Půjčka

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda byste mi mohli nějak poradit s mojí finanční situací. Mám u několika nebankovních společností půjčené peníze. Celková částka činí cca 180 000 tis. Bohužel vysoké splátky mě dohání neustále k tomu, že jsem nucen vyhledávat další společnosti, které mi budou ochotni půjčit, abych splátky byl schopen platit. Mám stále zaměstnání a výplatu okolo 35 000 tis., ale bohužel nemohu uspět v žádné bance, abych dosáhl na půjčku celé částky a mohl dluhy uhradit a nastavil si splácení na nějakou rozumnou částku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jste předlužen a v takovéto situaci Vám žádná banka další peníze nepůjčí. Nezvládáte-li své závazky i z takto slušné výplaty hradit, nezbude Vám než požádat o osobní bankrot (za 3 roky byste mohl splatit min. 60% dluhů a zbytek by Vám byl prominut).