Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #12677, Prodej doplňků stravy po telefonu

Prodej doplňků stravy po telefonu, Podvod

27.1.2021 Podvod

Dobry den, objednala jsem si pomoci telefonni nabidky doplnek stravy FERATUM a Vitamin C celorocni zasobu. Poslali mne Cardio omega na cely rok misto vitaminu C. Ted mi posilaji jenom upominky. Poslala jsem to zpet a napsali, ze jsem to vratila pozde. A upominky posilaji porad, i kdyz jsem to vratila. Tak nevim jak se mam zachovat, dluh stale narusta. Proc bych mela platit za zbozi, ktere jsem si neobjednala? Dekuji a preji krasny den.

Dobrý den,

prodejci nabízející doplňky stravy po telefonu jsou podvodníci a cílí zejména na seniory. Nikdy si nic po telefonu nekupujte ani nesjednávejte. Vyhledejte odbornou právní pomoc a braňte se případně soudní cestou (předejdete tím možné exekuci).