Proficredit, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.9.2022 Půjčka

Dobrý den, děkuji za odpověď. Jak se prosím v této situaci chovat? Podaná insolvence zatím není - právník vyhotovuje. Se všemi věřiteli jsem v kontaktu a ještě se snažím hradit splátky a sehnat peníze kde to jde. Ale to už bych neměl. Nicméně mi od Proficreditu chodí SMS. Když byla po splatnosti částka 4 dny, dorazila SMS Navíc píšou opět. Dříve jsem vše hradil včas.

Pane xy, opet jste u proficreditu u sml. dluzne splatky xy neuhradil, znamena to sml. pokuta a zaloba pujcky s naslednou zalobou a exekuci. Rovnez cekejte nasi navstevu doma a v praci. Snazim se Vam pomoct a domluvit se, ozvete se mi dnes ohledne dnesni uhrady xy Ihned me kontaktujte a zaslete doklad!!! Diky nezaplacenym splatkam Vam hrozi trestni oznameni za uverovy podvod. Op proficredit. Poslete mi doklad v MMS. Informujte me!!!

Dále jsem znovu psal i volal, že mám brigády a snažím se peníte sehnat co nejdříve, na to další sms:

Posledni predzalobni vyzva Proficredit Cislo uctu xy Vs Castkaxy Datum do patku 24.9., si do 14.10. V pripade neuhrazeni cekejte, zalobu, sml. pokutu, navstevu doma a v praci a exekuci. Doklad o uhrade poslete v MMS!!! Dekuji. Proficredit.

Jak prosím reagovat? Komunikuji a píšu stále, že se snažím peníze sehnat a oni jen zasílají takové SMS. Mám napsat, že právník sepisuje insolvenci a částku nemám a dále se nebavit? Co když opravdu zazvoní doma nebo v práci?

Dobrý den,

nebankovní poskytovatel půjček tímto svým jednáním balancuje na hraně zákona. Dlužit peníze není trestné, neuhrazená splátka určitě není úvěrovým podvodem, v zaměstnání ani doma Vás nemají co obtěžovat.