Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #5222, Registrace platební karty

Registrace platební karty, Banka

30.9.2018 Banka

Dobrý den, chtěl jsem hrát online free hru, samozřejmě to chtělo registraci, kterou jsem provedl, ale na konci registrace to chtělo po mně CVV kód karty. Tudíž to znamená, že hra asi není free ale zpoplatněná a platí se za ní? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

hry vyžadující registraci platební karty mohou mít celý obsah zpoplatněn nebo nabízet část hry zdarma (např. zdarma první kolo a další se platí či možnost přikupovat prémiové předměty). Doporučuji důkladně prostudovat smluvní podmínky a ceník, neboť po registraci karty Vám hra bude sama strhávat peníze.