Banky.cz Bankovní poradna zdarma Daně #8561, Roční zúčtovaní daní

Jak podat daňové přiznání po nezaměstnanosti?

15.1.2020 Daně

Dobrý den, do června 2019 jsem byl zaměstnaný a od té doby jsem nezaměstnaný v evidenci ÚP. Musím podat daňové přiznání nebo jenom požádám bývalého (posledního) zaměstnavatele o roční zúčtování a do 15. února u něj podepíšu prohlášení? Děkuji

Dobrý den,

můžete podat daňové přiznání sám, ale jednodušší pro Vás asi bude požádat bývalého zaměstnavatele o roční zúčtování daní. Doporučuji náš článek Daň z příjmu za rok 2019.