Rozdělení přeplatku v insolvenci při rozvodu: Jak se bude rozdělovat přeplatek po prodeji domu při insolvenci a rozvodu?

Dobrý den, chtěla bych se dotázat ohledně přeplatku v insolvenci. Jsme v insolvenci s manželem. Zpeněžili nám dům a z výtěžku se pokryje 100% dluhů a ještě zůstane velký přeplatek. Jelikož se s manželem rozvádíme, zajímalo by mě, jak se bude přeplatek rozdělovat. Jestli se přihlíží na to, že manžel zaplatil na srážkách 80% a já 20%, nebo se to bude dělit na půl, protože srážky byly prováděny za doby manželství. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na dělení majetku v rámci rozvodu se můžete s manželem dohodnout. Pokud k dohodě nedospějete, rozhodne o dělení majetku soud.