Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6302, Sázím u sázkových kanceláří

Sázím u sázkových kanceláří, Banka

27.3.2019 Banka

Dobrý den, může banka brát negativně, když mi odcházely peníze na účty sázkových kanceláři? A když si změním účet k jiné bance, bude ta druhá (nová) vědět o mé historii sázení u sázkových kanceláři? Děkuji za radu.

Dobrý den,

hazard stejně jako cigarety, drogy či alkohol Vám ve skóringu bank a pojišťoven kladné body nepřidá. Většina bank tyto soft parametry do svých skóringových modelů doposud nezahrnula, ale je to jen otázkou času. Nejedná se o důvod pro zamítnutí půjčky, ale nemusíte pak dosáhnout na nejlepší podmínky (nejnižší úroky).

Nová banka se o Vaší historii dozví pouze tehdy, pokud byste u ní v dohledné době žádal o úvěr a musel dokládat výpisy z účtu za posledních 6 měsíců, kam Vám chodila výplata.