Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #15645, Speciální požadavky na účet

Speciální požadavky na účet, Běžný účet

19.10.2021 Běžný účet

Dobrý den, pátrám po možnosti vložení financí na účet s podmínkou, že na ně budou moct "sáhnout" pouze a výhradně dvě domluvené osoby společně. Ani podmínky zřízeného účtu by nemohla měnit samostatně jedna z uvedených osob. Tím pádem by nebyla zřízena platební karta ani zprovozněno internetové bankovnictví. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jedná se o poměrně komplikovaný požadavek, kterému velmi pravděpodobně většina bank nevyjde vstříc (určitě ne retailové klientele).