Splátka kreditky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.1.2022 Půjčka
Dobrý den, banka prodala můj dluh z kreditní karty inkasní agentuře ve 12/2021. Dopis, kterým mi tuto skutečnost oznámila odeslala až 3.1.2022. Z tohoto důvodu jsem odeslala ve 12/2021 splátku dluhu ještě na účet banky. Tyto peníze vidím na svém účtu kreditní karta, i když žádnou kreditní kartu nemám. Banka mi napsala, že se záležitostí bude zabývat, ale už se neozvala. Podala jsem reklamaci přes pracovníka na pobočce a také nic. Co se s těmito penězi stane, když banka se mnou nekomunikuje? Disponovat s nimi nemohu, i když je na účtě vidím a banka je inkasní agentuře taky neposlala. Můžete mi prosím poradit, jak postupovat? Jedná se o částku 11 tis. Kč. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

banka má na vyřešení reklamace 30 dnů. Doporučuji vyčkat tuto lhůtu a v případě nevyřešení reklamace banku urgovat či následně řešit spor s bankou přes Finančního arbitra.