Kam uložit peníze pro cizí dítě a zabránit rodičům v jejich vybrání?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
7.2.2023 Spoření

Dobrý den, obdoba dětské vkladní knížky. Potřebuji cizímu dítěti někde "uložit" peníze do okamžiku než dosáhne 18 let. Tak, ať peníze v době jeho nezletilosti nemůže vybrat jeho rodič. Potřebuji k tomu "papír", ať si to dítě s občankou může vyzvednout samo. A já mám doložení, že jsem mu ty peníze "předala".

Dobrý den,

žádný takový produkt neexistuje. Doporučuji spořit dítěti na své jméno a po dosažení plnoletosti či po dostudování mu peníze předat.