Jak správně nakládat s historickými vkladními knížkami?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
14.9.2021 Spoření

Dobrý den, našla jsem tři vkladní knížky, jedna od České státní spořitelny z roku 1974, druhá Vkladní knížka úvěrního ústavu v Berouně z roku 1926 a třetí Vkladní knížka Všeobecné záložny v Berouně z roku 1947. A tak si říkám co s tím? Děkuji Jana

Dobrý den,

tyto vkladní knížky mají dnes již pouze historickou sběratelskou hodnotu. Můžete je zkusit udat na burze pro sběratele.