Mám dluh na leasing z roku 2002, ale nemám žádné podklady. Co dělat?

Dobrý den, prosím o radu. Dnes jsem si na poště vyzvedla doporučený dopis uvedený ještě na jméno za svobodná a korenspondovány na adresu, kde již 18 let nemám trvalý pobyt od společnosti původně Moneta auto, nyní předáno společnosti Bohemia Faktoring, a.s a dále předáno AKG legal, sro, o zaplacení původní částky 10 192 Kč, nyní 15.217 Kč do týdne na jejich účet. Prý mám dluh na leasingu z roku 2002. Je pravdou, že jsme tam smlouvu měli, ale vše bylo před léty uhrazeno a po 18 letech už bohužel žádné podklady k tomuto nemám. Nikdo semnou nekomunikuje, nikdo nic neví jak a proč. Prý mám komunikovat přes emaily, schůzku mi domluvit nemohou. Už jsem zoufalá a nevím, jak mám dále postupovat. Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,

pokud jste si jistá že nic nedlužíte, sdělte této firmě, že celý dluh by již uhrazen. I kdyby dluh uhrazen nebyl a nikdo ho 18 let nevymáhal, došlo by k jeho promlčení.