Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #9213, Stížnost na průběh insolvence

Stížnost na průběh insolvence, Exekuce a insolvence

Proč nikdo neodpoví na to, jak samosoudce KS Praha 5 chce uhradit 100 % pohledávek ve výši 525.000 jediným způsobem a to prodejem nemovitosti, následně si za čtrnáct dní udělá odhad na nemovitost na 432,000. Proboha jak to chtěl tento samosoudce udělat. To kdyby dlužník nezaplatil co slíbil, to by ho odrbali o ten zbytek co má. Ale tady je to posvěcený státem. A ještě se musím soudit, abych za ně zaplatila pohledávky do výše 525.000, které neuhradily. Tohle je možné jenom v ČESKU, v zlodějském Kocourkově. Samosoudce si pak vymyslí konečnou částku, kde je najednou dluh 275.000 a prý uhradili 99.8 %, a zbytek mi odpustí, Kam najednou zmizelo 260.000 Kč. Je to podvod na lidi, na kterých se obohacují insolvenční správci, podnikatelé v realitách, a stát, který z toho má DPH. Mění si výši dluhů , jak se jim zlíbí, přihlašují se tam falešné směnky atd. A když prodají střechu nad hlavou, tak falešné směnky zmizí. Asi si taky na někoho do insolvence přihlásím směnku na 200.000 Kč. Tady jde všechno. I když si naši milí zákonodárci už odhlasovali radši jenom prodej nemovitosti, ale asi jenom zase těm chudákům.

Dobrý den,

máte-li pocit, že jste byla insolvenčním řízením poškozena, vyhledejte odbornou právní pomoc a řešte svou stížnost soudní cestou (opravné prostředky či žaloba). Internetové diskuze ani poradny Vám v tomto nemohou bez řádného prostudování celého případu a všech podkladů pomoci.