Telefon zdarma, Podvod

27.3.2020 Podvod

Dobrý den, také jsem viděl příspěvek na telefon zdarma za cenu poštovného, po rozkliknutí odkazu jsem vyplnil osobní údaje a po kliknutí na “další” jsem vyplnil údaje ke kartě i s bezpečnostním kódem, ale platbu jsem neodeslal a vyskočil jsem z těchto oken. Hrozí mi něco? Předem děkuji.

Dobrý den,

doporučuji zablokovat platební kartu, neb jste podvodníků pravděpodobně sdělil citlivé údaje, které lze za určitých okolností zneužít. Pro příště si pamatujte, že nic není zadarmo a pokud Vám někdo něco takového slibuje, pravděpodobně je za tím podvod.