Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #20904, Úvěr na developerský projekt

Úvěr na developerský projekt, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.3.2023 Půjčka

Dobrý den, mám rozestavěný (cca hrubá stavba) projekt (Praha 4), předělání rodinného domu s pozemkem na bytový dům. Stavba se díky udavačům, resp. její pokračování, na stavebním úřadě vleče a banka (ČS) mi ukončila úvěr (cca 21 mil. Kč, prostavěno cca 17 mil. Kč). Další úvěr na dokončení mi nejsou ochotni poskytnout. Úvěr zatím splácím a do budoucna to nevidím úplně dobře. Hledám nějakou jinou instituci (i nebankovní) nebo banku, se kterou bych projekt mohl dokončit či poradu jak dál. Rozestavěný projekt jsem ochoten i prodat. Děkuji

Dobrý den,

nezbude Vám než zkusit oslovit ostatní banky a požádat o financování. Neznám detaily vašeho případu (podnikatelský plán, hodnota zástavy, atd.), ale je možné, že Vám v současné chvíli nikdo více na developerský projekt nepůjčí. Ceny nemovitostí klesají, prodeje padají a banky developerům snižují úvěrové rámce.