Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #23544,Vraťte mi prosím peníze, co mi ukradl podvodník

Vraťte mi prosím peníze, co mi ukradl podvodník, Podvod

20.5.2024 Podvod

Dobrý den, společnost AIRALLY, konkrétně Dan Horák, manažer, mi převedl podvodem všechny mé vklady z Komerční banky do Revolut. Karta REVOLUT VISA 4165 9827 3213 4764, platnost 05/29 č. 105. Jednak Vás prosím o zablokování jakékoliv transakce v REVOLUT a budu vám neskutečně vděčná o vrácení všech mých peněz na účet do KB. Momentálně jsem celou záležitost řešila dnes s KB a zítra jsem nucena jít na Policii. Budu Vám neskutečně vděčná, když mi vyjdete vstříc a pomůžete mi k navrácení mých peněz. Účet u KB je nyní zablokovaný, tak mi můžete zaslat peníze do České spořitelny na účet. Děkuji Vám a věřím, že mi v této záležitosti pomůžete.

Dobrý den,

naše bezplatná finanční poradna nemá jak zablokovat peníze na účtu podvodníka. Ani banka Revolut by tak nemohla konat na základě Vaší žádosti. Podvod je třeba nahlásit Policii ČR, která může podniknout další kroky. Obvykle to ale bývá zbytečné. Podvodníci Vaše peníze ze svého účtu dávno vybrali. Účet byl pravděpodobně založen na bílého koně, tedy se ani nedozvíte identitu podvodníků. Důrazně doporučuji nekomunikovat s neznámými lidmi na internetu a nikomu nesvěřovat přístupové údaje ke svému účtu. Taktéž si do počítače ani mobilu neinstalujte neznámé cizí aplikace.