Raiffeisenbank a její absurdní poplatek za výběr bezkontaktně - nominace na nejabsurdnější poplatek

11.10.2022 Běžný účet

Dobrý den, když jsem zakládal běžný účet u Raiffeisenbank, tak mi bylo slíbeno, že mám všechny výběry z bankomatů všech bank zdarma. Ale po čase změnili sazebník a začali mi účtovat poplatek za výběr z bankomatu v případě, že udělám výběr bezkontaktně. Jinými slovy se jedná o poplatek za strčení karty do bankomatu! Rád bych se zeptal, zda jste se s touto praxí setkali i u jiné banky a pokud ne, tak bych rád Raiffeisenbank a tento její absurdní poplatek nominoval na nejabsurdnější poplatek, pokud taková anketa ještě existuje.

Dobrý den,

Chytrý účet od Raiffeisenbank nabízí bezplatné výběry ze všech bankomatů, Vámi zmíněný poplatek banka neúčtuje.