Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #4596, Výhra v zahraniční loterii

Výhra v zahraniční loterii, Podvod

18.4.2018 Podvod

Kde sa dozviem o platných medzinárodných zákonoch o hazardných hrách na uplatnenie výhry zo zahraničia? Je tam nejaký poplatok za taký prevod?

Dobrý den,

už se to tu v poradně řešilo, jedná se o podvod. Neexistuje nic jako poplatek za převod výhry. Vaše domnělá zahraniční loterie je falešná. Ve skutečnosti se jedná o podvodníky sídlící v zemích se špatnou vymahatelností práva (nejčastěji Afrika), kteří se z Vás pokouší pod různými záminkami (daně, cla, poplatky za převod a jiné nesmysly) vytáhnout peníze.