Proč jsem ještě nedostal/a papírový výpis z účtu a co s tím udělat?

10.1.2018 Běžný účet

Dobrý den, mám tento dotaz: Dnes je 10.ledna 2018 a ještě jsem nedostala papírový výpis z mého účtu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

o jakou banku se jedná? Mohlo dojít k pochybení na straně vaší banky či přepravce (Česká pošta?), který zajišťuje doručování výpisů do schránek. Pro více informací doporučuji kontaktovat přímo vaší banku.

Nebylo by však lepší zasílání papírových výpisů zcela zrušit? Stojí Vás to nemalé poplatky a kompletní přehled účtu máte k dispozici online přes internetbanking 24 hod. denně z pohodlí domova (a to zcela zdarma). Papírový výpis Vám nepřináší žádnou přidanou hodnotu, má stejnou platnost jako data v internetbankingu.