Jak založit nový účet pro zasílání výplaty a co je potřeba udělat?

23.5.2018 Běžný účet

Dobrý den, ráda bych si u vás otevřela nový účet pro zasílání výplaty. Od července 2018 nastupuji v Rokytnici na nové místo, proto Komerční banka na založení účtu je mi vyhovující. Pracuji nyní ve Sklárnách Harrachov. Co proto musím udělat a musím při založení nového účtu mít nějakou hotovost? Bylo by možné do týdne účet založit (nový zaměstnavatel ho již vyžaduje), ačkoliv výplata tam začne chodit až v srpnu. Děkuji

Dobrý den,

doporučuji založit běžný účet u Equa bank, kde máte bez podmínek vše zdarma (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank). Účet lze otevřít plně online, banka za Vámi pošle kurýra s podpisem smlouvy, kam si řeknete (samozřejmě zdarma). Vše nadále vyřizujete online přes internetbanking. Dejte sbohem bankovním poplatkům a nutným návštěvám poboček.