Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4060, Zamítnutá kreditní karta

Zamítnutá kreditní karta, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
27.11.2017 Půjčka

Dobrý den, dokážete mi prosím poradit, kde by mohl být kámen úrazu? V Hellobank jsem žádala o poskytnutí kreditní karty, avšak žádost mi nebyla schválena. Hypotéku ani kreditku či úvěr nemám, poslední úvěr, který jsem měla, jsem doplatila, byl na jaře 2013. Asi 3x se mi stalo, že jsem se na svém běžném účtu dostala do mínusu. Může mít tento fakt vliv na schválení? Nemůžu doopravdy přijít na důvod, proč mi kreditka nebyla poskytnuta, když nikde nic nedlužím a jsem pracující. Ani telefon nemám na paušál. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

za zamítnutím žádosti o kreditní kartu bude pravděpodobně nepovolený debet na běžném účtu (3x jste se dostala do mínusu). Naopak včas splácený úvěr z roku 2013 (pozitivní úvěrová historie) by Vám měl pomoci při získávání dalších úvěrů. Zda máte telefon na paušál či faktury banky do skóringu nezahrnují.