Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23293, Zaplatil jsem předem velký poplatek za sjednání půjčky

Zaplatil jsem předem velký poplatek za sjednání půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.4.2024 Půjčka

Vážení, dne 28.2.2024 nám firma Virtus Mutual Funds nabídla bezúčelový úvěr ve výši 200 000 Kč s vyřízením do 2 až 5 pracovních dnů s podmínkou zaplacení 13 000 Kč bankovním převodem na účet společnosti (jako zajištění úvěru). Toto jsem zaslal na účet 326880060/0300 VS:55017 dne 19.2.20024. Komunikace byla s panem Procházkou, telefon č. 720653308, který je po celou dobu už nedostupný. Do dnešního dne nebyl úvěr vyřízen. Podle smlouvy řešení stížností a neplnění povinností - s kým to řešit? Zajištění úvěru : paní Králová -czinvest@centrum.cz Na dotazy nereaguje. Děkuji

Dobrý den,

všechny nabídky půjček s povinností platby předem (poplatky, zajištění atd.) jsou podvod. O peníze zaslané podvodníkům jste bohužel definitivně přišel. Potřebujete-li půjčit peníze, obraťte se prosím na banky - pomůže Vám náš srovnávač bankovních půjček.