Zmizely mi peníze, Podvod

11.3.2022 Podvod

Dobrý den, v polovině ledna mi z běžného a spořicího účtu zmizely veškeré peníze, cca 500 000 Kč. Všechny limity a autorizace byly provedeny z jiného než mého telefonu. Karta nikomu nebyla půjčena ani informace o kartě sděleny. Policie stále tuto záležitost prověřuje. Banka reklamaci zamítla. Jaký další krok by se měl prosím Vás podstoupit? Finanční arbitr, opětovná reklamace nebo soudní řízení? 3 platby odešly na běžné účty vedené v České Republice, asi 9 plateb odešlo přes Transfergo. Banka Transfergo platby nezablokovala i přestože se jednalo o více plateb. Děkuji

Dobrý den,

jaké další kroky podstoupit? Přijde na to, kdo podvodníkům umožnil provést platby. Nebyla jste v kontaktu s neznámými cizinci slibujícími investice? Neinstalovala jste si do počítače či telefonu jejich aplikace jako AnyDesk? Nepřeposílala jste někomu autorizační zprávy?