Banky.cz Články Komerční sdělení Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Plánujete koupi vozu a nouzový stav a další opatření vlády vám tento nákup odložili? Možná máte najednou také větší motivaci si vůz opatřit, přece jen cestování veřejnou dopravou není vždy dostupné a vy máte nyní větší potřebu vyjet do přírody. Nebo se nechcete nechávat omezovat při výběru auta vzdáleností prodejce? Řešení v této situaci nyní nabízí oblíbený prodejce nových i ojetých vozů, Autosalon TUkas. 

Služba bezkontaktního prodeje vám nahradí osobní prodej, minimálně první návštěvu autosalonu. Díky využití komunikačních aplikací si budete moci vozidlo prohlédnout, stejně jako kdybyste byli přímo v autosalonu. Pokud budete s kvalitou a parametry spokojení, domluvíte se na osobním prodejci nebo vám prodejce auto přiveze až domů. 

tukas1.jpg

Zdroj: Bezkontaktní prodej vozů TUkas

Jak prodej probíhá

Výběr vozů naleznete na webových stránkách prodejce, jakmile si vyberete svého oblíbence nebo jich může být i více, jednoduše kontaktujte prodejce způsobem, kterým vám nejvíce vyhovuje. Buď telefonicky kontaktováním prodejního týmu, e-mailem nebo odesláním formuláře přímo u vozu stisknutím tlačítka “kontaktovat prodejce”.

V dalším kroku si domluvíte termín a čas schůzky. Ta proběhne živě přímo s prodejcem přes aplikace jako je Skype, Messenger nebo WhatsApp, záleží na vás, jaký způsob vám nejvíce bude vyhovovat. Auto si tak na dálku dopodrobna prohlédnete, zjistíte si vše ohledně původu, historie a dalších informací, které vás zajímají. Do detailů můžete snadno prozkoumat jak interiér, tak exteriér vozu.

tukas2.jpg

Zdroj: tukas.cz 

Bezdotykové předání

Dodržování hygienických standardů a zajištění bezpečí zákazníků a zaměstnanců je tou nejvyšší prioritou. I proto jsou všechny vozy před předáním důkladně připraveny. Dezinfekce interiéru je samozřejmostí, stejně jako potažení sedadel ochranným igelitem, stejným způsobem jsou ošetřeny i frekventovaná místa karoserie jako kliky dveří, otevírání kufru či nádrže.

Po uzavření dohody se zákazníkem vám může být vůz dopraven přímo k vám domů, nebo kam si budete přát. I při předání se důkladně dodržují všechna doporučená hygienická opatření. Váš nový vůz tak získáte bez starostí a zbytečných pochůzek tou nejsnazší cestou. Bezplatná finanční poradna

KOMENTÁŘE k článku Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Průvodce výběrem bankovního účtu pro firmu: Co by měl splňovat?

Výběr bankovního účtu pro firmu není radno uspěchat. Bez něj se žádná firma neobejde, a tak se jedná o nutný krok, kterému se v rámci provozu vašeho podniku nevyhnete. Proto se vyplatí vyhledávat produkty, které se vám z hlediska služeb i ceny vyplatí a budete s nimi dlouhodobě spokojeni. Jak na to?

Koupě ojetého vozu může být zatížena ekologickou daní. Kdy ji budete platit?

Pokukujete po starším, ojetém autě, které byste si výhodně koupili? Pryč jsou časy, kdy na nákup ojetého téměř vraku stačilo jen pár tisíc. Dneska k nim dost často musíte ještě přihodit nemalou ekologickou daň. Jaké jsou její sazby a kdy budete povinni ji státu odvést?

Největší investiční konference roku 2022

Společnost XTB vás po roce opět srdečně zve na tradiční investiční konferenci. Celá akce proběhne online a zúčastní se jí celá řada zajímavých řečníků a odborníků v oboru. Konference se uskuteční už tuto sobotu 26. 11. 2022.

Vše o chytrých smlouvách v oblasti kryptoměn: Průvodce pro začátečníky

Pro blockchain existuje řada dalších aplikací mimo ukládání a přenos digitální měny, což je jeho nejznámější využití. Jednou z těchto aplikací jsou chytré smlouvy, které využívají technologii blockchainu k automatizaci některých nebo všech dohod mezi dvěma stranami.          

Jako klíčovou součást decentralizovaného finančního odvětví je již využívají někteří zákazníci v oblasti nemovitostí a pojišťovnictví.  

Komarek System - nová platforma pro obchodování s aktivy

Komarek System je nová platforma pro obchodování s aktivy, která byla vytvořena s tím cílem, aby svým uživatelům maximálně usnadnila obchodování. Platforma za vás analyzuje tržní trendy a podle toho pak provádí transakce. Snadnější už to být nemůže.

REKLAMA
REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena