Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!
20.4.2021, Komerční sdělení

Plánujete koupi vozu a nouzový stav a další opatření vlády vám tento nákup odložili? Možná máte najednou také větší motivaci si vůz opatřit, přece jen cestování veřejnou dopravou není vždy dostupné a vy máte nyní větší potřebu vyjet do přírody. Nebo se nechcete nechávat omezovat při výběru auta vzdáleností prodejce? Řešení v této situaci nyní nabízí oblíbený prodejce nových i ojetých vozů, Autosalon TUkas. 

Služba bezkontaktního prodeje vám nahradí osobní prodej, minimálně první návštěvu autosalonu. Díky využití komunikačních aplikací si budete moci vozidlo prohlédnout, stejně jako kdybyste byli přímo v autosalonu. Pokud budete s kvalitou a parametry spokojení, domluvíte se na osobním prodejci nebo vám prodejce auto přiveze až domů. 

tukas1.jpg

Zdroj: Bezkontaktní prodej vozů TUkas

Jak prodej probíhá

Výběr vozů naleznete na webových stránkách prodejce, jakmile si vyberete svého oblíbence nebo jich může být i více, jednoduše kontaktujte prodejce způsobem, kterým vám nejvíce vyhovuje. Buď telefonicky kontaktováním prodejního týmu, e-mailem nebo odesláním formuláře přímo u vozu stisknutím tlačítka “kontaktovat prodejce”.

V dalším kroku si domluvíte termín a čas schůzky. Ta proběhne živě přímo s prodejcem přes aplikace jako je Skype, Messenger nebo WhatsApp, záleží na vás, jaký způsob vám nejvíce bude vyhovovat. Auto si tak na dálku dopodrobna prohlédnete, zjistíte si vše ohledně původu, historie a dalších informací, které vás zajímají. Do detailů můžete snadno prozkoumat jak interiér, tak exteriér vozu.

tukas2.jpg

Zdroj: tukas.cz 

Bezdotykové předání

Dodržování hygienických standardů a zajištění bezpečí zákazníků a zaměstnanců je tou nejvyšší prioritou. I proto jsou všechny vozy před předáním důkladně připraveny. Dezinfekce interiéru je samozřejmostí, stejně jako potažení sedadel ochranným igelitem, stejným způsobem jsou ošetřeny i frekventovaná místa karoserie jako kliky dveří, otevírání kufru či nádrže.

Po uzavření dohody se zákazníkem vám může být vůz dopraven přímo k vám domů, nebo kam si budete přát. I při předání se důkladně dodržují všechna doporučená hygienická opatření. Váš nový vůz tak získáte bez starostí a zbytečných pochůzek tou nejsnazší cestou. 

KOMENTÁŘE k článku Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Chytrý domov ve vašich rukách

Chytrý domov ve vašich rukách

6.5.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Téměř každá domácnost se potýká s prachem či viry v ovzduší. To má však za následek různé choroby nebo i dýchací obtíže. Jenže jak proti tomu bojovat? Může se to zdát jako nemožné, ale virů a bakterií se dá zbavit rychle a efektivně.

Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

29.4.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Tisk jako služba. HP představilo novinku, díky které můžete doma tisknout až o 70 % levněji.

Co dokáže OneDrive aneb osobní úložiště k vašim službám

Co dokáže OneDrive aneb osobní úložiště k vašim službám

20.4.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Chcete mít všechny soubory pěkně pohromadě a přístupné ze všech zařízení? Hledáte chytré řešení pro tisíce vašich fotek? OneDrive je vskutku užitečný nástroj, seznamte se s jeho výhodami.  

Haló, volá Skype s novými vychytávkami

Haló, volá Skype s novými vychytávkami

12.4.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Videohovor s rodinou nebo s přáteli jedním kliknutím? Okamžité volání bez nutnosti stahování a zdlouhavé registrace? Ano, prosím! Pojďte si s námi „zaskajpovat“ a podívat se, co všechno může tato skvělá aplikace nabídnout.

Co je to otevřené bankovnictví?

Co je to otevřené bankovnictví?

15.3.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Otevřené bankovnictví je možnost využívání klientských i jiných dat nejen bankami, ale i dalšími společnostmi.Banky v ČR