Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!
20.4.2021, Komerční sdělení

Plánujete koupi vozu a nouzový stav a další opatření vlády vám tento nákup odložili? Možná máte najednou také větší motivaci si vůz opatřit, přece jen cestování veřejnou dopravou není vždy dostupné a vy máte nyní větší potřebu vyjet do přírody. Nebo se nechcete nechávat omezovat při výběru auta vzdáleností prodejce? Řešení v této situaci nyní nabízí oblíbený prodejce nových i ojetých vozů, Autosalon TUkas. 

Služba bezkontaktního prodeje vám nahradí osobní prodej, minimálně první návštěvu autosalonu. Díky využití komunikačních aplikací si budete moci vozidlo prohlédnout, stejně jako kdybyste byli přímo v autosalonu. Pokud budete s kvalitou a parametry spokojení, domluvíte se na osobním prodejci nebo vám prodejce auto přiveze až domů. 

tukas1.jpg

Zdroj: Bezkontaktní prodej vozů TUkas

Jak prodej probíhá

Výběr vozů naleznete na webových stránkách prodejce, jakmile si vyberete svého oblíbence nebo jich může být i více, jednoduše kontaktujte prodejce způsobem, kterým vám nejvíce vyhovuje. Buď telefonicky kontaktováním prodejního týmu, e-mailem nebo odesláním formuláře přímo u vozu stisknutím tlačítka “kontaktovat prodejce”.

V dalším kroku si domluvíte termín a čas schůzky. Ta proběhne živě přímo s prodejcem přes aplikace jako je Skype, Messenger nebo WhatsApp, záleží na vás, jaký způsob vám nejvíce bude vyhovovat. Auto si tak na dálku dopodrobna prohlédnete, zjistíte si vše ohledně původu, historie a dalších informací, které vás zajímají. Do detailů můžete snadno prozkoumat jak interiér, tak exteriér vozu.

tukas2.jpg

Zdroj: tukas.cz 

Bezdotykové předání

Dodržování hygienických standardů a zajištění bezpečí zákazníků a zaměstnanců je tou nejvyšší prioritou. I proto jsou všechny vozy před předáním důkladně připraveny. Dezinfekce interiéru je samozřejmostí, stejně jako potažení sedadel ochranným igelitem, stejným způsobem jsou ošetřeny i frekventovaná místa karoserie jako kliky dveří, otevírání kufru či nádrže.

Po uzavření dohody se zákazníkem vám může být vůz dopraven přímo k vám domů, nebo kam si budete přát. I při předání se důkladně dodržují všechna doporučená hygienická opatření. Váš nový vůz tak získáte bez starostí a zbytečných pochůzek tou nejsnazší cestou. 

KOMENTÁŘE k článku Bezkontaktní koupě vozu? Žádný problém!

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Kapesné pro děti: Kdy s ním začít a kolik peněz dětem dávat?

Kapesné pro děti: Kdy s ním začít a kolik peněz dětem dávat?

20.9.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Naučte děti hospodařit díky kapesnému. Mladším dětem stačí prasátko, pro větší se hodí dětský účet. Poradíme, kdy s kapesným začít a kolik peněz dávat.

Jak správně vybrat nového dodavatele energií

Jak správně vybrat nového dodavatele energií

8.9.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Přemýšlíte o tom, že změníte dodavatele energií – elektřiny a plynu? Žijeme již v době, kdy můžeme vybírat z několika možností. Nejčastějším důvodem přechodu k jinému dodavateli energií je samozřejmě úspora peněz, ale také špatný zákaznický servis.

5 jednoduchých kroků, jak začít investovat na burze

5 jednoduchých kroků, jak začít investovat na burze

16.8.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Láká vás investování do cenných papírů, ale nemáte s finančními trhy žádné zkušenosti? Pak právě pro vás jsme sepsali článek s pěti jednoduchými kroky, které stačí absolvovat, abyste svou první akcii mohli vlastnit.

5 tipů, jak ušetřit na havarijním pojištění

5 tipů, jak ušetřit na havarijním pojištění

7.7.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Autonehoda může potkat i toho nejlepšího řidiče. Proto je vhodné si kromě povinného ručení sjednat také havarijní pojištění. Pokryje vám škody, které si sami způsobíte na vlastním autě. Jde však o výdaj navíc, kterému se většina motoristů stále snaží vyhnout. Poradíme vám, jak na havarijním pojištění ušetřit. 

Filatelie jako příležitost pro začínající i zkušené investory

Filatelie jako příležitost pro začínající i zkušené investory

7.7.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Poštovní známky si dlouhodobě udržují svou hodnotu, a představují tak nejen klasické hobby, ale i zajímavou investici. Nejčastěji se filatelii věnují senioři, ale také mládež a hlavně generace středního věku – ta právě z investičních důvodů.Banky v ČR