Banky.cz Články Komerční sdělení Potřebujete ve firmě integrovaný komunikační systém? Objevte NFON na míru

Potřebujete ve firmě integrovaný komunikační systém? Objevte NFON na míru

Rádi byste ve firmě používali moderní VoIP telefonii, ale běžná řešení vám z různých důvodů nevyhovují? Přečtěte si, jaké možnosti vám nabízí cloudová telefonie od firmy NFON.

Řešení NFON na míru myslí na firmy, kterým nestačí běžné systémy IP telefonie. S NFONem budete mít veškeré potřebné funkce v jediném systému, což vám usnadní práci a udrží tuto část firemních nákladů na uzdě. Přečtěte si, co cloudová telefonie Cloudya od NFONu umí a jak se přizpůsobí vaší firmě.

NFON na míru: Integrovaná komunikace včetně All IP

Všechny rozšiřující moduly NFON se opírají o cloudový telefonní systém Cloudya, který zajišťuje hladkou firemní VoIP telefonii, založenou na bezpečném cloudu. Velkou výhodou tohoto systému je plně integrovaná komunikace, včetně té písemné i hlasové. Cloudya má formu přehledné webové aplikace, kterou můžete používat v jakémkoliv zařízení.

Tato speciální řešení zahrnují funkce navržené na míru specifickým oborům. Jsou určena pro náročné zákazníky a pomáhají řešit konkrétní výzvy v jejich odvětví. Patří mezi ně:

  • Nconnect Voice – chytré rozhraní pro All IP, integrující hlasové i datové sítě do společné infrastruktury a ulehčující přechod z tradičního systému na škálovatelnou IP komunikaci,
  • Ncontactcenter – modul s funkcemi kontaktního centra – včetně nahrávání hovorů i reportingu; pomáhá zlepšit zákaznické služby, zvýšit efektivitu oddělení zákaznické podpory či call centra,
  • Nhospitality – rozšíření na míru poskytovatelům ubytovacích služeb, jenž podporuje péči o zákazníky a stará se o integraci různých systémů do jediného rozhraní,
  • Neorecording – pokročilé nahrávání hovorů a nástroje jejich analýzy v souladu s evropskou legislativou – včetně směrnic GDPR a MiFID II,
  • Nvoice for Microsoft Teams, nově pod názvem NFON Integration for Microsoft Teams – doplněk rozšiřující oblíbený firemní komunikátor o funkce telefonní sítě, díky nimž se snáze spojíte s kolegy i se zákazníky,
  • Nmonitoring Queues – nástroj zvýšení kvality zákaznické podpory, který se stará o plánování směn, monitoring kampaní i výkonu.

Různé části agendy tak díky NFONu obstaráte s jediným systémem, který pokryje všechny důležité funkce a usnadní každodenní komunikaci s kolegy i se zákazníky.

NFON na míru: Optimalizace nákladů firmy i hardware s Plug and Play

Systém Cloudya spolu s vybranými rozšířeními používáte za poplatek, účtovaný po 30denních obdobích. Nemusíte se bát skrytých nákladů, platíte jen za aktivní funkce. Systém lze škálovat směrem nahoru i dolů podle vašich aktuálních potřeb, čímž NFON pomáhá na míru optimalizovat vaše firemní náklady. V pravidelné platbě je zahrnuta také technická podpora, která vám pomůže s používáním systému.

K systému nepotřebujete žádný speciální hardware ani pokročilé znalosti informatiky. Váš IT tým se nemusí o nic starat: nasazení systému vyřeší NFON. Kompatibilní komunikační zařízení, například telefony od NFONu, podporují technologii Plug and Play: stačí je tedy pouze zapojit a můžete volat.

Vybíráte do firmy pokročilý komunikační software šitý na míru vašemu podnikání? Jedním z vhodných nástrojů tohoto typu je cloudový komunikační systém od NFONu Cloudya, který díky rozšiřujícím modulům uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších firem.Bezplatná finanční poradna

KOMENTÁŘE k článku Potřebujete ve firmě integrovaný komunikační systém? Objevte NFON na míru

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Největší investiční konference roku 2022

Společnost XTB vás po roce opět srdečně zve na tradiční investiční konferenci. Celá akce proběhne online a zúčastní se jí celá řada zajímavých řečníků a odborníků v oboru. Konference se uskuteční už tuto sobotu 26. 11. 2022.

Vše o chytrých smlouvách v oblasti kryptoměn: Průvodce pro začátečníky

Pro blockchain existuje řada dalších aplikací mimo ukládání a přenos digitální měny, což je jeho nejznámější využití. Jednou z těchto aplikací jsou chytré smlouvy, které využívají technologii blockchainu k automatizaci některých nebo všech dohod mezi dvěma stranami.          

Jako klíčovou součást decentralizovaného finančního odvětví je již využívají někteří zákazníci v oblasti nemovitostí a pojišťovnictví.  

Komarek System - nová platforma pro obchodování s aktivy

Komarek System je nová platforma pro obchodování s aktivy, která byla vytvořena s tím cílem, aby svým uživatelům maximálně usnadnila obchodování. Platforma za vás analyzuje tržní trendy a podle toho pak provádí transakce. Snadnější už to být nemůže.

Povinné zřizování datových schránek - koho se týká?

Od ledna příštího roku v České republice výrazně přibude počet datových schránek. Povinně ji budou mít nově všechny osoby samostatně výdělečně činné a také někteří nepodnikatelé. Co přesně datová schránka obnáší a jaké jsou její výhody?

Nejlepší Altcoiny, které nesmí chybět ve Vašem portfoliu.

Pokud se zajímáte o svět kryptoměn, tak jste již určitě všimli, že kromě Bitcoinu existuje celá řada dalších zajímavých projektů. Ať už se jedná o známé Ethereum či Dogecoin. Tento článek Vám přinese pohled na naše favority, kteří by rozhodně neměli chybět ve Vašem portfoliu. 

REKLAMA
REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena