Banky.cz Pojišťovny AIG Europe Limited

AIG Europe Limited

  Web: www.aig.cz
  Adresa: V Celnici 4/1031, 110 00 Praha 1 
  IČ:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Dotazy v poradně k

  VH

  #3508, Jaké mám sjednané pojištění?, Pojištění, 10.4.2017

  Dobrý den, mám pojistku a už nevím na co, zde je kopie platebního příkazu pojištění: 14.02.2017 2018500408/2600 170213S53312194 7094043941 -198,00 Kč. Moc se omlouvám za můj nepořádek a děkuji, Václav Hranád

  Dobrý den,

  z čísla účtu lze poznat, že peníze posíláte pojišťovně AIG Europe limited, která se zabývá osobním (úraz, nemoc, domácnost, odpovědnost za škody) a cestovním pojištěním. Pro více informací kontaktujte přímo AIG Europe limited.

  Doporučuji náš článek Orientujte se v pojištění 2, kde podrobně rozebíráme, co je vhodné pojistit a co naopak nikoliv.

  PK

  #3328, Číslo účtu pojišťovny, Pojištění, 24.1.2017

  Dobrý den, mám dotaz na č.ú.2018500408/2600 u Vás platím připojištění hospitalizace 99 Kč. Mohli byste mi prosím odpovědět, které pojišťovně to platím? Děkuji za odpověď. S pozdravem Petr Klykorka.

  Dobrý den,

  tento účet patří pojišťovně AIG Europe Limited.