AXA Assistance

  Adresa: Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4 - Nusle 
  IČ:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Články o

  Uniqa pojišťovna dokončila sloučení s Axou. A je číslem 5 na trhu

  13.9.2021, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  … obě pojišťovny jednotné vedení. Oficiálněale fungovaly odděleně. V České republice tak zůstane už jen jednafirma se slovem Axa v názvu. Je jí Axa Assistance z Belgie, která různým pojišťovnámposkytuje asistenční služby k cestovnímu pojištění. V ČR číslo 5 a na Slovensku čtyřkaJak už j…

  Skupina Uniqa dokončila převzetí společností Axa a stala se pětkou na trhu

  26.10.2020, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  …e sjednotí produktové aservisní nabídky (zhruba do konce roku 2021). V České republice přesto zůstane jedna firmase slovem Axa v názvu, a sice Axa Assistance. To je samostatně působícímezinárodní společnost, která poskytuje asistenční servis různým pojišťovnám nasmluvní bázi. Klienti A…