Banky.cz Pojišťovny BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Cardif (BNP Paribas Cardif Pojišťovna)

  Adresa: Boudníkova 2506/1, 180 00, Praha 8 – Libeň 
  IČ: 25080954 
  Na českém trhu: 10.11.1996 

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Expertní hodnocení pojišťovny BNP Paribas Cardif Pojišťovna

  S pojišťovnou se většinou nepotkáte přímo. Její česká centrála v Praze na Palmovce funguje pouze korespondenčně a pojišťovna nemá další pobočky.

  Pojistné produkty CARDIF nabízí klientům partneři, většinou banky, leasingové či splátkové společnosti, nebo také prodejci elektroniky, poskytovatelé telekomunikací, či dodavatelé energií.

  O pojišťovně Cardif (BNP Paribas Cardif Pojišťovna)

  Pojišťovna CARDIF je na trhu od roku 1996. Specializuje se na pojištění schopnosti splácet finanční závazky, dále poskytuje pojištění osobních věcí a karty, pojišťuje prodloužené záruky zboží, poškození nebo krádež, cestovní pojištění, pojištění domácnosti a nakonec úrazové pojištění.

  Pojišťovna aktuálně spadá do jedné z největších bankovních skupin na světě BNP Paribas s 30 miliony klientů po celém světě.

  Flash news o Cardif (BNP Paribas Cardif Pojišťovna)

  18.2.2020

  Cardif pojistí i pozáruční opravy spotřebičů.

  Pojišťovna BNP Paribas Cardif se spojila s projektem "Opravme Česko" a poskytuje pojištění prodloužené záruky. Takto pojistit se vyplatí nejčastěji výrobky s vyšší pořizovací cenou - např. pračky, sušičky, či myčky nádobí. Výrobci součástek do domácích spotřebičů a spotřební elektroniky v posledních letech přístroje osazují komponenty s trvanlivostí na hraně běžné záruční doby. Určitý mýtus tvrdí, že dokonce osazují "kazítka", která zajistí poruchu spotřebiče, to s cílem aby zákazník zakoupil produkt nový. Kde jsou ty doby, kdy pračka či lednička fungovala 15 let?

  spotrebic.jpg