Banky.cz Banky.cz Pojišťovny Direct pojišťovna
Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

  Adresa: Nové sady 996/25, 602 00, Brno 
  IČ: 25073958  
  SWIFT:  
  Kód banky:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Expertní hodnocení pojišťovny Direct pojišťovna

  Ryze česká pojišťovna se chystá jednoduchým, přátelským a srozumitelným přístupem i produkty měnit zažité poměry v pojišťovnictví. Plnohodnotná pojišťovna, jejíž pojištění si lidé i firmy mohou sjednat tradičními cestami – přes pobočky, makléře a on-line kanály. Cestovní pojištění poskytuje v novém pojetí a dává klientům svobodu pojištění kdykoliv ukončit. Pojištění od Directu je dostupné prostřednictvím poboček, makléřů a také jednoduše přes internet nebo telefon. 

  O pojišťovně Direct pojišťovna

  Direct se specializuje na neživotní pojištění, které nabízí jak lidem, tak firmám. Zkrátka se soustředí na to, v čem je dobrý. Pojistit u občanů umí auta a další dopravní prostředky, majetek, odpovědnost, cesty do zahraničí nebo případné úrazy. U pojištění pro firmy se soustředí na splnění těch nejčastějších požadavků podnikatelů. Všechno co děláme se snažíme dělat jednoduše, rychle, spolehlivě a přátelsky. 

  Základní platformu představovala akvizice Triglav pojišťovny. Direct se na český trh v roce 2015 vrátil ve zcela novém kontextu, než který byl spojován s původní značkou. Jde o vícekanálovou pojišťovnu, jež nespoléhá pouze na on-line prodej, ale využívá i další kanály jakou jsou pojišťovací makléři a vlastní pobočky.

  Flash news o Direct pojišťovna

  4.1.2021

  U Direct pojišťovny má povinné ručení 400.000 vozidel.
  Po pěti letech na trhu má pojišťovna Direct důvěru 400 tisíc lidí a stabilně roste. Zatímco počet registrovaných aut poklesnul o 2%, tak povinné ručení uDirect narostlo o 15%. Pojišťovna umožňuje okamžité vypovězení pojistných smluv a paradoxně díky tomu s ní klienti zůstávají. Direct má úspěch i v havarijním pojištění, když nabízí periodické zlevňování havarijka u klientů nevykazujích pojistné události.   Banky v ČR