Pojišťovna Partners (Simplea)

  Adresa:  
  IČ:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Expertní hodnocení pojišťovny Simplea

  Produkty pojišťovny, ani tvrzení zakladatele, že pojišťovna Simplea bude disponovat kapitálem 350 milionů se zatím nepodařilo ověřit.

  O pojišťovně Pojišťovna Partners (Simplea)

  Simplea má cíl být první kompletně bezpapírová pojišťovna. Chce využívat moderní technologie a mít vlastní administrativní systém, který zaručí klientům vysokou flexibilitu a rychlost při vyřizování jejich požadavků. Životní pojištění bude mít minimum výluk a bude nejtransparentnějším produktem na českém trhu. Nabízený produkt bude krýt ta nejdůležitější vážná rizika – smrt, invaliditu, dlouhodobou pracovní neschopnost. V tuto chvíli pojišťovna nenabízí pojištění majetku, či jiná krytí než životní pojištění.

  Dotazy v poradně k

  AM

  #14229, Mám změnit pojišťovnu?, Pojištění, 13.5.2021

  Dobrý den, v poslední době se na trhu objevilo velké množství nových pojišťoven, konkrétně mě zaujala Simplea, kterou založilo Partners, tedy finanční poradci. Přemýšlím o změně své současné pojišťovny, protože cokoliv s nimi domluvit je o velké trpělivosti. Jaký máte názor nebo zkušenosti se Simpleou? V hodně článcích čtu, že finanční poradci jsou šmejdi v obleku, ale když jsem to pročítal, tak na založení pojišťovny musí být povolení, docela velký kapitál atd. Mám se bát k nim přejít, protože to je od Partners nebo to mám risknout?

  Dobrý den,

  Simplea je životní pojišťovna, která nabízí pouze životní pojištění (smrt, invalidita). Tato pojišťovna nenabízí neživotní pojištění (povinné ručení, pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, cestovní pojištění, atd.). 

  Články o

  Pojištění proti válce? U majetku ho nenajdete a u životního pojištění jen někde

  16.5.2022, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  … které utrpíte v zemi či oblasti, do které ministerstvo zahraničí nedoporučuje cestovat. Pillow – mezi výlukami je pouze aktivní účast ve válce. Simplea – mezi výlukami je pouze aktivní účast ve válce. Slavia – v obecné části podmínek škody související s válkou zcela vylučuje, ve zvláštní …