Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1198, Dotaz v bankovní poradně

Problém s nezískáním voucheru po platbě na pobyt v Hyper Slevy ve spolupráci s Raiffeisenbankou

Dobrý den ,poslala jsem do Raiffeisenbank peníze na pobyt - Hyper Slevy - měl mi být poslán voucher.Nepřišlo mi ani po 4 dnech nic.Mohla jsem se splést v adrese emailu.Je možné platbu nějak dohledat na pobočce?Děkuji.Schulhauseová Věra.

Dobrý den,

zkontrolujte platbu přímo přes internetbanking, zda-li nedošlo k chybnému zadání cílového účtu. Pokud ano, je třeba RB kontaktovat ohledně chybně zaslané platby.