Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1286, Dotaz v bankovní poradně

Žádost o nápravu chyby ve záznamech GE Money - prosím o prověření a odstranění mého dluhu z registru

Dobrý den paní/pane ředitelko/řediteli, podle společnosti cbcb jsem dlužníkem GE Money. Vzhledem k tomu, že již dva roky nemám s GE Money žádné spojení Vás žádám o sjednání nápravy. Pokud si vzpomínám jednalo se o omyl pracovnice pobočky v Liberci, která mi provedla STORNO účtu i kontokorentu - DK a dokonce zůstatek mi převedla do jiné banky. Po nějaké době jsem byl zrušit další jiný účet a zjistil, že jsem účet nezrušil a nezaplatil debetní kartu. Vše jsem řádně dorovnal a zaplatil, šlo o chybu začínající pracovnice GE Money. Chybu Vaši zaměstnankyně jsem zjistil až nyní, když jsem žádal o úvěr. Tenkrát jsem netušil, že jsem byl zapsán do registru cbcb. Vše je možné dohledat u Vás na pobočce. Prosím Vás pane řediteli o sjednání okamžité nápravy, protože podnikám a nemám jinou možnost než požádat o překlenovací úvěr. Vzhledem k tomu, že trávím při svém zaměstnání většinu času v zahraničí, prosím o prověření a neprodlené STORNO v registru. Uvítám Váš dopis, že nic nedlužím GE Money a vše je v pořádku uzavřeno. Moje iniciály: XXX, roz. XXX, nar.: XXX, r.č.: XXX, dříve XXX, v současné době se jedná o novou korespondenční adresu XXX. Rozumím tomu, že tato forma není nejvhodnější, ale já skutečně nemohu v týdnu zajít na pobočku. Osobně mi nevadí, že dojde k prověření mojí osoby. Nechci se obracet na ombudsmana a podobně, věřím, že toto je jen nedopatření z doby, kdy jsem přišel o zaměstnání. Děkuji předem za pochopení a odpověď! S pozdravem XXX

Dobrý den,

patrně se jedná o omyl - nejsme GE Money Bank ani jiná banka, ale pouze poradenský portál - kontaktujte přímo GE Money Bank. Náprava chyby by měla být otázkou několika pracovních dní.

Při komunikaci po internetu buďte velmi opatrný na své osobní údaje (datum narození, adresa, rodné číslo) - údaje lze velmi snadno zneužít!

Petr JermářBanky.cz