Banky.cz Bankovní poradna zdarma #129, Dotaz v bankovní poradně

Jak zjistit aktivitu smlouvy na jméno mé dcery uzavřené bývalým manželem za doby našeho manželství?

Dobrý den mohu nějak zjistit,zda smlouva uzavřená na jméno mé dcery mím bývalým manželem ještě za doby našeho manželství,je ještě aktivní nebo už ji zrušil?Mám k dispozici jen číslo této smlouvy. Děkuji Razesbergerová

Dobrý den,

pakliže dcera není doposud plnoletá, neměl by být problém Vám sdělit bližší údaje na základě poskytnutí čísla smlouvy - doporučuji kontaktovat přímo banku, u které je produkt sjednán.

Petr JermářBanky.cz