Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1358, Dotaz v bankovní poradně

Otevření a vedení spořicích účtů zdarma? Jak vyplnit formulář pro otevření běžného účtu se spořicím účtem pro dceru?

Dobry den.Otvzeni a vedeni sporicich uctu je zdarma?Kdyz chci otevzit Bezny ucet_sporici pro dceru chci byt zakonnym zastupcem.Jak muzu vyplnit formulare?Cez Email?Treba k tomu rodnej list ditete,muj OB.prukaz,A Rosudek soudu zvereni dcery do me peci?Muzu to Bance poslat I.tridou vse odkopirovano k zavedeni uctu.Muzu dostat informace kde se zde obratit.Predem Dekuji S pozdravem:Jakabova.

Dobrý den,

otevření a vedení všech spořících účtů u všech bank v ČR je zdarma.

Pro otevření dětského spořícího konta Slůně od ČSOB a běžného účtu pro Vás tamtéž bude třeba osobně navštívit pobočku ČSOB (ČSOB v současné chvíli neumožňuje založení účtu na dálku online či korespondenčně). Bude třeba Váš OP či cestovní pas, rodný list dítěte a onen rozsudek.

Dětské konto Vám žádná banka nezaloží na dálku, ale otevření běžného účtu pro Vás online nabízí např. mBank (vyplníte formulář online a banka za Vámi pošle kurýra se smlouvou).

Petr JermářBanky.cz