Banky.cz Bankovní poradna zdarma #138, Dotaz v bankovní poradně

Revitalizace panelového domu: Jaké jsou možnosti úvěru pro SVJ?

Dobrý den, SVJ jehož jsem předseda má v plánu revitalizovat panelový dům. Je však nutný úvěr pravděpodobně ve výši 1200000 - 1300000 Kč. Rád bych věděl, jaké máme u Vás možnosti. Běžný účet SVJ máme také u Vás. Poradíte? Díky Mgr.Štěpán, Holýšov

Dobrý den,

nejsme přímo Vaše banka, ale pouze obecný informační portál. O jakou banku se tedy jedná? Běžně není problém poskytnout úvěr i bez ručitele až do velikosti 300k na jednu bytovou jednotku.

Petr JermářBanky.cz