Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1428, Dotaz v bankovní poradně

UniCredit Bank ruší účet kvůli insolvenci, i když jsme u nich nikdy neměli půjčku

Dobrý den, nemám až tak otázku jako spíš dodatek k hodnocení. Dnes nám z UniCredit Bank přišel dopis, že nám k poslednímu červnu ruší účet, protože jsme v insolvenci. Podotýkám, že u nich jsme nikdy žádnou půjčku neměli. Možná byste to k nim mohli doplnit. Klidně poskytnu kopii dopisu.

Dobrý den,

berte to pozitivně jako impuls ke změně - UniCredit Bank je jedna z nejdražších bank na tuzemském trhu a jistě jste se naplatili nemálo poplatků za provoz běžného účtu. Zkuste FIO Banku - běžný účet pro právnické osoby zcela bez poplatků za běžný provoz (vedení účtu, platby, karta, internetbanking, 10x výběr ze své sítě bankomatů měsíčně).

Petr JermářBanky.cz