Jakou banku si vybrat pro pořízení terminálu na placení kartou pro váš obchod?

24.9.2014 Ostatní

Dobrý den mám menší obchod a ráda bych si pořídila terminál na placení kartou. Není těch zákazníků mnoho,ale ráda bych vyhověla touto službou placení. Jen nevím,která banka mi dá lepší podmínky. Můžete mi prosím poradit?? Děkuji

Dobrý den,

u platebních terminálů bohužel není moc velká konkurence (na rozdíl od jiných produktů pro fyzické osoby jako běžné účty, atd.) - v zásadě je nabízejí pouze velké banky jako Komerční banka, Česká spořitelna, UniCredit Bank, atd. a všechny mají "základní ceníkové ceny" (dle obratu) téměř identické. Nicméně je zde možnost se pokusit dojednat individuální podmínky a argumentovat stylem "konkurence mi individuálně nabídla lepší cenu". Záleží na výši očekávaného obratu, který půjde přes karty (a kolik času chcete věnovat oběhávání bank), ale nejlepší by bylo postupně obejít všechny tři výše zmíněné banky s argumentem "konkurence" a čekat, kdo dá lepší nabídku.