Jak získat hypotéku při pravidelném splácení půjčky?

Sjednejte si hypotéku online
10.10.2014 Hypoteční poradna

Vzal jsem pujcku 50 000kc pravividelne se to plati na ucet mi bezi mesicni vyplata chtel bych se zeptat jestli by mi poskytla banka hypoteku 500 000-700 000kc ,platim to uz skoro pul roku

Dobrý den,

pakliže budete mít dostatečný pravidelný čistý měsíční příjem na pokrytí splátek jak spotřebitelského úvěru tak i hypotéky, banky Vám rády úvěr poskytnou. Kolik činí Váš čistý měsíční příjem, jaká je zástavní hodnota kupované nemovitosti, jak dlouho chcete splácet hypotéku a jak dlouho budete ještě splácet spotřebitelský úvěr?