Nevím, čeho se týkají platby bance s kódem 5500 (Raiff.bank) - jak zjistit informace a co dělat?

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.1.2015 Půjčka

Syn je velmi vážně nemocen, já musím řešit jeho měsíční úhrady a nemohu zjistit čeho se týkají platby bance s kódem 5500 (Raiff.bank). Na pobočce jsem se jen dozvěděla, ať počkám na upomínku. Nechci však čekat, jistě to bude s nějakým penálem. Zřejmě se jedná o půjčku, nevím na které pobočce byla uzavřena. Znám jen číslo účtu a částku. Co mám dělat? Můžete mně dát odkaz na konkrétní osobu, která mně řekne čeho se úhrady týkají a jak dlouho se budou platit? Děkuji a přeji příjemný den.

Dobrý den,

jakékoliv informace (čeho se splátky týkají atd.) Vám banka bohužel z důvodu zachování bankovního tajemství nemůže poskytnout. Na které pobočce byla půjčka uzavřena je irelevantní - případné informace o půjčce mají k dispozici všichni pracovníci banky (ale nemohou Vám je sdělit). Bohužel, pokud Vám syn osobně neřekne, jak se to s půjčkou má, informace získáte pravděpodobně až z upomínky (máte pravdu, to už hrozí penále). Jedinou další možností je zkusit prozkoumat synovi dokumenty a najít smlouvu o úvěru. Případně dál slepě platit, což také není optimální.