Má platba za neaktivovanou kartu měla být povinná?

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.1.2015 Půjčka

Pokračování dotazu č. 1765: Tak nam se to prave stalo. Prisla nam karta od citi bank. Rozhodla jsem se s manzelem ze ji nebudeme aktivovat,protoze byla pro nas nevyhodna. Asi po ctyrech mnesicich nam prisel vypis ze bylo odectena castka aniz by jsme kartu aktivovaly. Castku jsem radci uhradila. A nevim jestli jsem mnela castku platit nebo ne. Mam hypoteku a bala jsem se ze se dostanu do registru dluzniku a ze uz nebudu moct cerpat dalsi penize z uveru.

Dobrý den,

Citibank se svým nucením kreditních karet komukoliv na koho někde najde adresu pohybuje na hranici zákona a v tomto konkrétním případě ji určitě překračuje. Nebojte se bránit všemi dostupnými prostředky (i když samozřejmě Vaše obava o registr dlužníků je oprávněná, neboť vysvětlit jakékoliv nedorozumění chvíli trvá a mělo-li by to mít dopad na koupi nemovitosti či stavbu RD, bylo by to daleko nepříjemnější).