Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1812, Dotaz na běžný bankovní účet

Poplatky za konverziu pri úhrade v eurách na účet obchodného partnera v banke mBank s kódom 6210

5.3.2015 Běžný účet

Pokračování dotazu č. 1812: Dobrý večer, úhradu cca 600Kč potrebujem realizovať na účet obchodného partnera v banke mBank, ktorá má kod 6210. Ak úhradu realizujem v eurách, bude platiť jej klient nejaký poplatok za konverziu? Ďakujem S pozdravom Školník

Dobrý den,

u mBank klient za příchozí SEPA platbu neplatí žádný poplatek, stejně tak je bez poplatku i konverze CZK/EUR. Nicméně konverzní kurzy CZK/EUR má mBank bohužel bezkonkurenčně nejhorší (což ale při výši platby cca 600 Kč nebude mít velké následky).