Jak rychle získám peníze z kontokorentu při vytvoření účtu u České spořitelny?

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.4.2015 Půjčka

Dobry den chtěla jsem se zeptat, když si vytvořím učet u česke spořitlny. A udělam si i kontokorent. Půjde ten kontokorent ta dana častka hned vybrat na místě co jsi vytvořím účet nebo musím čekat než mi příjde karta.Děkuji za odpověď

Dobrý den,

kontokorent lze čerpat ihned (výběrem hotovosti na pobočce nebo převodem na jiný účet), netřeba čekat na vydání platební karty.

Běžný účet od České spořitelny nedoporučuji, na poplatcích zaplatíte velmi mnoho (některé banky dnes nabízejí vedení účtu zcela zdarma a bez podmínek). Kontokorent důrazně nedoporučuji - je to nejdražší možný zdroj peněz, až 2x dražší než obyčejná půjčka/spotřebitelský úvěr.

Doporučuji se jak účtu od ČS, tak kontokorentu vyhnout obloukem. Účelové založení účtu pro okamžité čerpání kontokorentu, to je začátek velmi smutného konce/osobního bankrotu.