Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1951, Dotaz na běžný bankovní účet

Jak najít banku s nižšími poplatky pro fakturaci do zahraničí?

1.6.2015 Běžný účet

Dobrý den,jsme menší firma v Praze , fakturujeme do zahraničí(převážně DE) a platby provádíme i v tuzemské měně.Proto máme dva účty- 1.tuzemský a 2.Euro.u Raiffeisen Bank. Používám internetové bankovníctví "Multicasch", které mi vyhovuje. Platíme však velké poplatky a to i za převod z Euro účtu na jiný Euro účet. Ročně se tato cena vyšplhala na: 530,-Euro+ 11.570 CZK. Nemůžete mi poradit vhodnou banku s nižšími poplatky , která má též elektro.bankovnictví na dobré úrovni? Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,

zkuste běžný účet od FIO Banky, který je pro tuzemské transakce zcela bez poplatků a platí se pouze za mezinárodní platby (SEPA příchozí/odchozí 20 Kč). Slušný internetbanking + velmi dobré rozhraní (API) pro provázání s dalším firemním SW.