Zájem o sponzorství festivalu trampské hudby a trampování v Jizerských horách

2.6.2015 Ostatní

Vazeni pratele, Obracim se na Vas jakozto clen rady Zapsaneho spolku Jizerske aktivity, kteri by radi obnovili festival / soutez trampske (a pribuzne) hudby a trampovani v kouzelnem podhuri Jizerskych hor vubec, Jizerskou Notu. Rad bych se Vas dotazal, zda by vase banka mela zajem stat se sponzorem teto udalosti. V pripade zajmu prosim o sdeleni uvazovane castky a podminek jejiho udeleni. Samozrejme, ze jsem / jsme pripraveni Vam poskytnout vsechny zname detaily a odpovedet na Vase dotazy. Nyni jen uvedu, ze v mezicase se nam podarilo zajistit vedle hlavniho odpoledniho programu - souteze interpretu a skupin nad osmnact let veku a vystoupeni hostu i dopoledni program - soutez Jizerska Nota pro interprety a skupiny do osmnacti let veku, tvurci dilny pro detske navstevniky a pritomnost "indiana" - cloveka, ktery se detailne a dlohodobe zabyva zpusobem zivota serveroamerickych puvodnich obyvatel, ktery je schopen poutavou formou detem o tomto zivote vypravet za podpory at originalnich, nebo dle originalnich navodu vyrobenych nastroju, zbrani, obydli atp.; taktez jsme navazali spolupraci s Ceskym Rozhlasem Sever (p.Jan Zila), ktery nam udela rozhlasovou propagaci formou reportazi a rozhovoru v prubehu mesice zari 2015; take se nam podarilo zajistit zajimave hosty - jiz "inventar" festivalu skupinu Sekvoj, dale Berusky, Modrotisk ale predevsim skupinu "Neřež" (puv.skupina Nerez bez, bohuzel, Zuzany Navarove). Budu rad i za Vasi negativni reakci. Hezky den preji, Martin Habr

Dobrý den,

patrně se jedná o nedorozumění - nejsme banka, ale neziskový poradenský portál, který bezplatně pomáhá např. formou této poradny, odbornými články a srovnávači produktů. Držíme palce, folkovou muziku máme rádi :)