Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #2078, Historie účtu - rozvodové řízení

Historie účtu - rozvodové řízení, Banka

22.7.2015 Banka

Dobry den, Jsem klient Ceske Sporitelny, momentalne na dlouhodobem pobytu v Kanade. Pripravuji se k rozvodovemu rizeni a protrebuji dolozit historicke udaje o mem bankovnim uctu v Ceske Republice. Muzete me prosim pomoci najit kontaktni emailovou adresu (nebo fax?) na kterou se mohu obratit s timto dotazem?

Dobrý den,

historii účtu si můžete osobně vygenerovat přímo přes internetbanking - je to zdarma a má platnost originálu. Pakliže tímto úkonem budete chtít pověřit banku (ale je to opravdu zbytečné), lze ji kontaktovat na csas@csas.cz. Banka Vám za tento úkon naúčtuje poplatek v řádu stokorun.