Proč je interbanking tak složitý a proč se nemůžu dostat na svůj účet?

5.8.2015 Běžný účet

...kterej imbecil zas vymýšlel nesmysly s interbankingem, není možné se dostat na účet! S takovýma kravinama, kde se musí desetkrát kliknout a nevím pomalu na co, je pastva pak pro hekry!

Dobrý den,

o kterou banku se jedná?

Pakliže se Vám podmínky vaší banky nelíbí, není nic snazšího než přejít ke konkurenci - na trhu máme přes 30 bank. Doporučuji běžný účet od Equa Bank - vše bez poplatků a podmínek a navrch velmi přívětivý internetbanking.