Jak efektivně konsolidovat své půjčky a snížit splátky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.10.2015 Půjčka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké jsou možnosti konsolidace. U své banky (mbank) mám půjčku, kreditní kartu i kontokorent dál jsem si neuvážlivě vzala nebankovní půjčku u Profi Creditu a Providentu moje závazky vůči těmto společnostem činní dohromady 150 tis. Splátky jsou opravdu pro mě dost vysoké, několikrát jsem se dostala i do prodlením se splácením. To zda mě společnosti uvedli do registru dlužníku nevím, když jsem se na toto informovala u své banky bylo mi zděleno že mi to sdělit nemohou, u nebankovních společnosti jsem dostala informaci že mě tam neuvedli. Můžete mi poradit jak mám možnosti tuto svojí situaci řešit. Děkuji předem za radu.

Dobrý den,

jaký je Váš čistý měsíční příjem a kolik celkem u všech bank a nebankovních společností dlužíte? Jen 150 000 Kč nebo více?

Registr dlužníků je bohužel pro konsolidaci u solidních bank konečná - jakmile tam jste vedena, další min. 3-4 roky Vám nikdo nepůjčí. Ptát se registrů (SOLUS, BRKI, atd.) je zbytečné - stálo by Vás to jen poplatek za položený dotaz. Zkuste rovnou požádat banku o konsolidaci a v nejhorším Vám to zamítne. Doporučuji Equa Bank a Air Bank (úrok 10%, nulové poplatky).