Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #2467, Pojištění právní ochrany

Pojištění právní ochrany, Pojištění

Životní pojištění od expertů
1.2.2016 Pojištění

Dobrý den, platím ze svého účtu u České spořitelny pojištění právní ochrany, ale ještě nikdy jsem ho nevyužila, jsem v důchodu a chtěla bych ho zrušit. Můžete mi poradit jak, bylo sjednáno po telefonu a nic jsem nepodepsala. Děkuji

Dobrý den,

1) pojištění právní ochrany je pro 99% běžných smrtelníků zcela zbytečné

2) po telefonu nikdy nic nesjednávejte - touto cestou se prodávají ty nejhorší produkty, které by si dobrovolně nikdo nesjednal (to neplatí jen o bankovnictví/pojišťovnictví, ale i o mobilních tarifech, energiích, atd.)

U které pojišťovny máte toto pojištění sjednáno? Nejlepší je obvykle navštívit nejbližší pobočku dané pojišťovny, pojištění zrušit a nechat si o tom vystavit potvrzení (aby po Vás již nikdo v budoucnu nic nechtěl).

Doporučuji naše články Orientujte se v pojištění 1 a Orientujte se v pojištění 2.