Banka odmítá proplatit přeplatek za elektřinu a výběr hotovosti kvůli závadě v počítačovém systému

5.2.2016 Banka

Vážení bankéři, kteří si děláte, co chcete a na zákazníky kašlete. Můžete mi poradit, co mám dělat, když mám složenku s přeplatkem za elektřinu a vy mi ji odmítnete proplatit, protože se vám údajně zhroutil počítačový systém. Ze stejného pofiderního důvodu jste mi odmítli i výběr hotovosti kartou. A to až po dnešním vystání dlouhé fronty. Přitom mám u vás celý důchod a k tomu i menší finanční rezervu, ale sám nemám ani korunu. Co mám teď žrát, vy ničemové a nenažraní bankéři? To si mám peníze nakreslit nebo snad chcípnout hlady? Protože mám potíže s chůzí a bolesti, nemůžu k vám pořád chodit, tak mi laskavě sdělte, až si ten svůj pitomej systém opravíte. Taky byste nemuseli mít stejně blbej systém jako všechny ty státní registry, co věčně nefungují. Na poplatcích vyberete snad dost a v brzké době chystáte ještě zdražení, abyste si mohli pořídit něco lepšího. Doufám, že to do konce týdne opravíte, těch pár dní o hladu snad vydržím. Ani snad nečekám, že mi odpovíte, protože jste arogantní podnik a na zákazníky ser...kašlete, ale aspoň jsem si ulevil ve svém vzteku.

Dobrý den,

nejsme Vaše ani jiná banka, jsem poradenský portál - Vaši zpětnou vazbu doporučuji směřovat přímo vaší bance (aby měla příležitost se dozvědět, co si o ni zákazníci myslí). Mimochodem, o jakou se jedná banku?

Na trhu je přes 30 bank, které Vám ochotně (a mnohdy zcela bez poplatků a podmínek) povedou běžný účet. Pracujete-li na přepážkách s hotovostí (vybíráte/ukládáte hotové peníze), doporučuji Fio banku. Pokud hotové peníze na přepážkách nevkládáte a výběry provádíte kartou přes bankomat, doporučuji Equa bank. Obě banky nabízí vedení účtu bez poplatků a podmínek (Equa bank na pobočkách nepracuje s hotovostí, ale zase nabízí neomezené bezplatné výběry z bankomatů všech bank). U obou bank ani není nutné chodit kvůli sjednání účtu na pobočku - zdarma Vám pošlou kurýra se smlouvou k podpisu až domů. Equa bank nabízí i velmi slušné spoření (1-1,5% bez výpovědní lhůty). U obou bank už nebudete muset pobočku nikdy navštívit - vše lze vyřídit online přes internetbanking. Přeplatek za elektřinu si lze zdarma nechat zasílat na účet (už nebude muset se složenkami na poštu).

Dejte sbohem bance, která po Vás chce za všechno poplatky, nechává Vás trpět hlady a ještě má nefunkční systém.